Skip to main content

Revant, Saxenburgh en Sint Franciscus kiezen ook voor Supportbook

september 19, 2016november 8th, 2021

Met deze drie nieuwe aansluitingen hebben we bijna 30 organisaties toegevoegd aan ons innovatieve platform. Waar onlangs Reade al aangaf dat Supportbook zeer waardevol is voor hun, is Revant de tweede revalidatiekliniek die aansluit. Ze hebben de implementatietraining reeds afgerond en gaan de implementatie van HiX ondersteunen met Supportbook.

Op korte termijn gaan ook Saxenburgh en Sint Franciscus de training op eigen locatie volgen. Zij gaan beide het beheer van HiX uitvoeren met behulp van Supportbook.

Met meer dan 750 gebruikers en meer dan 40 duizend uitgevoerde tests blijven we dus groeien en vergroten we nog elke dag de kracht van het delen. Samen slimmer werken!

Wilt u Supportbook ook eens beoordelen? Neem dan contact met ons op voor het plannen van een demo bij u op locatie!